O NÁS

Jsme málá chovná stanice psů Shar-pei založená roku 2016, sídlící nedaleko města Brna (15 km poblíž dálnice D1 – Ostrovačice). V menším rodinném domě máme momentálně 2 psí členy; psa Bokyho a fenku Lolu. 

5 let šarpíci a 10 let s perskými kočky

Máme plno let (cca přes 10 let) zkušenností s CHS perských koček. Podobně „náchylný“ vyšlechtěný druh. Není pro nás tedy jakkákoliv zdravotní překážka problémem. Našim mazlíčkům dáváme tu nejlepší péči a tak nás semtam jejich chřipka vyjde na pěkné peníze. Ale musíme podotknout, že když jsme se Šarpeji začínali, dle textu vyčtených na internetu jsme se báli přílišné náročnosti plemene, příjemně nás pak tedy překvapilo, že to nebyl až takový problém. 🙂 Nebojte.

Štěňátka z CHS jsou zárukou, že se plno problémům vyhnete a nebo alespoň budete mít pomocnou ruku při případných komplikacích. 

Brno, CZ

Bydlíme v Ostrovačicích v malém domku. Naši pejsci jsou zvyklí na 3km procházku 2x denně. Preferujeme spolupráci v okolí. CHS není naše živobytí. a tak máme omezené časové možnosti.

pes & fena

Máme pár, prozatím nikdy neměli štěňata společně. Můžeme tak nabídnout jak psa na krytí tak rádi uvítáme i kontakt na psi ke krytí.

kamarádi

Společně s námi bydlí ještě i 5 koček, vodní želva a plné jezírko rybiček. Také jsem jako malí chodili na vycházky ve skupince různých pejsků. Jsme velmi socializovaní a přátelští.

gaučing

Milujeme teplo domova! Nikdy jsme nebyli venku v boudě a to ani přes teplé měsíce. Kotec jsme neměli nikdy a rádi bychom, aby ani naši potomci v nich netrávili studené noci v samotě.