O NÁS

Jsme málá chovná stanice psů Shar-pei založená roku 2016, sídlící nedaleko města Brna (15 km poblíž dálnice D1 – Ostrovačice). V menším rodinném domě máme momentálně 2 psí členy; psa Bokyho a fenku Cassie. 

 

5 let šarpíci a 10 let s perskými kočkami

Máme přes 10 let zkušenností s CHS perských koček. Podobně „náchylný“ vyšlechtěný druh. Není pro nás tedy jakkákoliv zdravotní překážka problémem. Našim mazlíčkům dáváme tu nejlepší péči a tak nás sem tam jejich chřipka vyjde na pěkné peníze. 😀

Ale musíme podotknout, že náročnost plemene, s kterou jsme v počátcích počítali, nakonec není příliš potvrzena. Příjemně nás pak tedy překvapilo, že to nebyl až takový problém. 🙂 Navíc vším čím jsme si prošli Vám rádi nasdílíme a podělíme se o dobré rady.

 

Štěňátka z CHS jsou zárukou, že se plno problémům vyhnete a nebo alespoň budete mít pomocnou ruku při případných komplikacích. 

Brno, CZ

Bydlíme v Ostrovačicích v malém domku. Naši pejsci jsou zvyklí na 3km procházku 2x denně. Preferujeme spolupráci v okolí. CHS není naše živobytí. a tak máme omezené časové možnosti.

pes & fena

Máme pár, prozatím nikdy neměli štěňata společně. Můžeme tak nabídnout jak psa na krytí tak rádi uvítáme i kontakt na psi ke krytí.

kamarádi

Společně s námi bydlí ještě i 5 koček, vodní želva a plné jezírko rybiček. Také jsem jako malí chodili na vycházky ve skupince různých pejsků. Jsme velmi socializovaní a přátelští.

gaučing

Milujeme teplo domova! Nikdy jsme nebyli venku v boudě a to ani přes teplé měsíce. Kotec jsme neměli nikdy a rádi bychom, aby ani naši potomci v nich netrávili studené noci v samotě.